Darujte
zdravie a krásu

Augmentácia

Chcete mať plnšie pery?

Nepáči sa vám tvar či veľkosť vašich pier? Na zväčšenie pier vám pomôže výplňový materiál, alebo odborne aj zákrok, ktorý nazývame augmentácia.

Zákrok primárne slúži na zväčšenie a úpravu pier, podvihnutie padnutých kútikov, optické skrátenie či predĺženie pier, na úpravu stranovej asymetrie, zvýraznenie stredového srdiečka pier, vyplnenie prázdnych, zvráskavených pier alebo na vyplnenie vertikálnej, tzv. fajčiarskej vrásky na hornej pere

Ako prebieha zväčšenie pier?

Pery korigujeme vstrebateľnými výplňami kyselinou hyalurónovou. Existuje množstvo druhov tohto materiálu, rozdeľujeme ho podľa typu prepletenia s kolagénom (bifázické, monofázické). Na rozdiel od starších typov kyseliny môžeme nové moderné materiály implantovať aj veľmi povrchovo, pretože už nepresvitajú. Materiál sa v tele časom úplne vstrebe. Efekt pretrvá približne 6-12 mesiacov, podľa typu materiálu a rýchlosti degradácie metabolizmom klienta. Kyselina hyalurónová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do červene pier alebo kože v mieste vrásky okolo pier.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Prečo u nás?

Na našej klinike používame niekoľko druhov výplňových materiálov výhradne od renomovaných výrobcov. Takéto materiály sú zárukou kvality a zároveň vám zaistia absolútnu bezpečnosť zákroku. Šetriť na materiáloch sa neoplatí, pretože použitie nekvalitného materiálu sa minie účinku a zároveň môže mať katastrofálne zdravotné následky.

Naším osobným šampiónom v oblasti kvality je výplňový materiál, ktorý obsahuje aj anestetickú látku, lidokain, ktorá počas aplikácie a po aplikácii výplne znecitlivie pery, zákrok je teda menej bolestivý.

Trvácnosť tejto výplne je tiež o niečo dlhšia, približne 10-12 mesiacov. Vstrebanie výplne je však dané individuálne, závisí od metabolizmu organizmu, sily mimiky, či prípadného častejšieho saunovania sa.

Čo by ste mali vedieť
pred zákrokom

Aplikácia injekcie s výplňovým materiálom je mierne bolestivá, preto zákrok na želanie vykonávame v lokálnom znecitlivení alebo zubnej anestézii. Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení môžete očakávať mierny opuch a začervenanie. Nebudete však potrebovať PN, keďže prípadný opuch, začervenanie či modrinu je možné ihneď zakryť makeupom.

Kvôli týmto jemným estetickým následkom, ktoré môžu pretrvať 1-2 dni, však odporúčame zákrok absolvovať na víkend. Prípadné modrinky sa hoja do 7-10 dní.

Opuch zvyčajne odznie do štyroch dní od aplikácie. V zriedkavých prípadoch sa stáva, že výplň ostane jemne asymetrická. V takom prípade treba prísť za lekárom na dodatočné aplikovanie výplne na miesto, kde je jej nedostatok.

Cenník
Aplikácia výplne - kyseliny Hyalurónovej - cena    
     Opakovaná aplikácia
Pery 220€ / ml - 10% zľava
Objem líc 220€ / ml - 10% zľava
Vrásky a atrofické (vpadnuté) jazvy 220€ / ml - 10% zľava

 

Vyberte pobočku:
Žilina
PrievidzaAkcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.ryantclinic.sk/ochrana-osobnych-udajov
O čom píšeme
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...
článok / 11 2017
V poslednej dobe sa veľa energie venovalo výskumu úlohy vitamínu C ( kyseliny L askorbovej ) ...