Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 50%
Vstupné
stomatologické
vyšetrenie
Popis
Ak ste už klientom RYANT clinic, poskytneme Vám vstupné stomatologické vyšetrenie v našej novej zubnej ambulancii s 50% zľavou. Príďte si vyskúšať profesionálnu starostlivosť aj o vaše zuby.  Viac informácií nájdete na samostatnej stránke RYANT clinic venovanej stomatológii TU.
Jan 01 2019
-
Dec 31 2019
70 €
35 €
Darček
Darujte hladkú pokožku
bez otravného holenia.
Popis
Pomôžte svojim blízkym zbaviť sa otravného holenia a dráždenia pokožky. Darujte balíček 5 ošetrení "epilácie laserom" akejkoľvek časti tela a za darčekový poukaz zaplatíte o 30% menej ako je cena základného ošetrenia. Sme zdravotnícke zariadenie a používame najmodernejší laserový prístroj s certifikáciou FDA s výbornými výsledkami. Viac o ošetrení a ceny jednotlivých lokalít nájdete na http://www.ryantclinic.sk/sk/krasa/ochlpenie.   

Vybavíte rýchlo cez internet:

*Darčekový poukaz si nájdete v elektronickej podobe ihneď po zaplatení na vašom emaili.

*Žiadne riziko pokiaľ sa darčekom "netrafíte" nevadí, obdarovaný si môže vybrať akékoľvek ošetrenie u nás, v hodnote, ktorú ste za poukaz zaplatili.
Nov 21 2019
-
Dec 22 2019
Darček
Darujte zdravie a krásu
vašim blízkym.
Popis
Darujte zdravie a krásu v hodnote akú si zvolíte. My vám pošleme darčekový poukaz (elektronicky alebo poštou). Ten koho obdarujete si následne vyberie z našich služieb čokoľvek čo bude aktuálne potrebovať. 

Vybavíte rýchlo cez internet:

*Darčekový poukaz si nájdete v elektronickej podobe ihneď po zaplatení na vašom emaili.
Nov 21 2019
-
Dec 22 2019
-30%
Na laserovú epiláciu
akejkoľvek časti tela
Popis
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 30% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia.
Nov 21 2019
-
Dec 22 2019