Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
-30%
Na laserovú epiláciu
akejkoľvek časti tela
FIRSTMINUTE
Popis
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 30% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia.
Sep 22 2018
-
Okt 31 2018
-20 %
Vyhladenie pokožky a redukcia vrások
laserom
Popis
tzv. CO2 Resurf tváre je veľmi obľúbené ošetrenie na redukciu vrások a omladenie, vypnutie pleti, nie len pre jeho výborné výsledky ale aj dlhotrvajúci efekt (až 3 roky). Ide o laserovo presné zbrúsenie vrchnej časti kože, ktoré má okrem výborného výsledku už niekoľko  dní po zákroku dlhodobý efekt vypnutia. Je výborným nástrojom na korekciu nedokonalostí pleti po prekonanom akné ale aj na spomalenie starnutia čiže plní aj preventívnu funkciu. Teraz ho môžete získať s 20% zľavou. Viac sa dočítate TU.      
Sep 22 2018
-
Okt 31 2018
280 €
224 €
1+1
Vyšetrenie znamienok
dvaja za cenu jedného
FIRSTMINUTE
Popis
Vedeli ste, že ... 3-6% znamienok sa môže premeniť na melanóm, čo je najsmrtelnešia rakovina u človeka? Odstránenie rizikových znamienok je jediný spôsob prevencie rakoviny kože. Znamienka vieme odstrániť plasticko-chirurgickou metódou, ale aj CO2 laserovým nožom bez nutnosti šitia rany. Príďte si nechať po lete tie vaše skontrolovať teraz dvaja za cenu jedného. (*15 EUR / osoba)
Sep 22 2018
-
Okt 31 2018
30 €
15 €