Darujte
zdravie a krásu

S čím vám pomôžeme?

Urológ je lekár, ku ktorému sa nielen mužom zvyčajne nechce. V RYANT clinic však na návštevu tohto lekára zmeníte názor. Naša súkromná urologická ambulancia vás privíta v príjemných moderných priestoroch, vyrieši vaše zdravotné ťažkosti a zabezpečí aj funkčné zákroky.

Častý problém s erekciou, odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) či odstránenie predkožky penisu (cirkumcízia, alebo laicky aj obriezka), to všetko sú vyšetrenia a zákroky, ktoré u nás môžete absolvovať v pohode, bez stresu a s garanciou toho, že sa o vás postará vysoko odborný personál.

Chcete vedieť viac o jednotlivých zákrokoch? Prečítajte si náš blog o urologickej chirurgii. 

Prečo súkromná urologická ambulancia?

Ak ste niekedy absolvovali návštevu bežného urológa v nemocnici, možno máte nepríjemný zážitok. Veľké množstvo pacientov, dlhé čakanie a zdieľanie čakárne aj s pacientmi vo vysokom veku a s vážnymi zdravotnými problémami. O diskrétnosti v takom prostredí tiež nemožno hovoriť.

Výhodou súkromnej ambulancie v rámci privátnej kliniky je hlavne komfort objednania sa na presný termín a diskrétnosť vyšetrenia. Takisto vám vieme poskytnúť rozšírené možnosti urologickej chirurgie, ktoré prebiehajú formou ambulantných zákrokov. Máme moderne vybavenú operačnú sálu a skúsený tím, ktorý vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 13-ročnými skúsenosťami z denno-dennej diagnostickej a operatérskej praxe.

Urologická ambulancia I RYANT clinic

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Ako to prebieha?

Úplne prvý krok v rámci urologickej ambulancie je u nás objednanie sa na prvé vyšetrenie. V rámci tohto vyšetrenia s vami lekár preberie vaše ťažkosti a spoločne si preberiete ďalší postup a možné riešenia. Následne začínate s liečbou alebo vás objednáme na zákrok. Okrem vyšetrení je jednou z úloh ambulancie aj dispenzárna starostlivosť o urologických pacientov.

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostatnú stránku venovanej urológii.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostanú stránku venovanej urológii.
Cenník
Urológia Žilina vyšetrenia a zákroky - cena  
Urologické vyšetrenia  
Vyšetrenie / konzultácia  30€
Kontrola po vyšetrení 15€
Sonografické vyšetrenie 25€
Spermiogram 20€
Potrebné laboratórne vyšetrenia (robia sa len pri niektorých indikáciách) 20€ - 60€
Urologické zákroky  
Vazektómia (zneplodnenie) 350€
Cirkumcízia (obriezka) 300€
Frenulotomia (operácia uzdičky) 130€
Kontrola po zákroku v cene zákroku
* v cene vyšetrenia je objednanie na konkrétny čas 
Vyberte pobočku:
Žilina
PrievidzaMUDr. PETER BLAŠKO urológ špecialista

Som atestovaný lekár so špecializáciou urológ. Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som nastúpil na Urologické oddelenie FNsP Trenčín a neskôr do FNsP Žilina. Počas mojej 13 ročnej urologickej praxe sa zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov a stáží v rámci Európskej Urologickej Asociácie. Pravidelne vykonávam urologické operácie aj komplikovanejšie endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie sa venujem aj andrológii (problematike starnúceho muža) a oblasti reprodukčnej medicíny.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 03 2018
Zdravotnícky asistent / sestra na klinike dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Prievidzi - RYANT c...
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...