Darujte
zdravie a krásu

Vyšetrenie

Máte kožné ochorenie, s ktorým si neviete rady?

Máte kožné ochorenie alebo problémy s pleťou a chcete, aby sa na ne pozrel skúsený kožný lekár? Súčasťou RYANT clinic je aj moderne vybavená dermatologická (kožná) ambulancia, v ktorej sa zameriavame na diagnostiku, liečbu a dispenzárnu starostlivosť o dermatologických pacientov.

S čím všetkým za nami môžete prísť? Či už je to ekzém, kožná alergia, podráždené znamienko, akné alebo iné kožné ochorenie, objednajte sa na konzultáciu.

Moderné metódy diagnostiky a liečby

Máme moderné prístrojové vybavenie vďaka čomu vieme lepšie diagnostikovať príčiny problémov a medikamentóznu liečbu veľmi efektívne kombinovať s ďalšími procedúrami. Pomôžeme vám dosiahnuť rýchlejší a lepší výsledok a počas ošetrenia sa u nás budete cítiť komfortne.

Ak je potrebný chirurgický zákrok, nachádza sa u nás plne vybavená zákroková sála s najnovšími laserovými prístrojmi.

Výhodou nášho prístupu je aj liečba na mieru nastavená pre každého pacienta tak, aby sme zabezpečili čo najlepší zdravotný aj estetický výsledok

Zároveň vám dokážeme ponúknuť aj testovanie na kožné alergie. Mnoho kožných prejavov ako ekzémy, svrbivé, šupinaté a začervenané ložiská, vyrážky na koži, prípadne ako žihľavka (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok sú totiž prejavom alergickej reakcie, hoci o tom pacient vôbec nemusí vedieť.

Práve preto je dobré podstúpiť testovanie na kožné alergie, ktoré možné alergény spoľahlivo odhalí. Pokiaľ máte rôzne nežiaduce kožné prejavy nezisteného pôvodu, môžete u nás v rámci kožnej alergologickej ambulancie absolvovať aj testovanie na kožné alergie.

Dermatologické I kožné vyšetrenie - RYANT clinic

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Čo by ste mali vedieť pred návštevou

Všeobecné dermatologické (kožné) vyšetrenie u nás stojí 17 € a zahŕňa objednanie na vopred dohodnutý deň a čas. Stačí si zatelefonovať na recepciu, napísať email alebo sa nám ozvať cez kontaktný formulár. Ozveme sa vám najneskôr nasledujúci pracovný deň a spoločne si dohodneme  najbližší voľný termín, ktorý by vám vyhovoval. Klinika má ordinačné hodiny od 8:00 do 18:00. Po dohode sme schopní vyhovieť vám aj počas víkendu.

Ako prebieha vyšetrenie? Prídete k nám, pohodlne sa usadíte v čakárni, a potom vás čaká konzultácia s lekárom - špecialistom, počas ktorej preberiete váš problém. Lekár vás vyšetrí a na základe diagnostiky navrhne možné riešenia, napr. nastaví vám medikamentóznu liečbu, alebo vám odporučí zákrok. Ak si to vyžiada váš stav, nasleduje kontrola alebo iná pozákroková starostlivosť. 

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

Cenník
Dermatologické (kožné) vyšetrenie cena
   
Vyšetrenie / konzultácia  17€
Kontrola po vyšetrení 10€
Potrebné laboratórne vyšetrenia (robia sa len pri niektorých indikáciách)  20€ - 40€
Kontrola po zákroku v cene zákroku
* v cene vyšetrenia je objednanie na konkrétny čas 
Vyberte pobočku:
Žilina
PrievidzaAkcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.ryantclinic.sk/ochrana-osobnych-udajov
O čom píšeme
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...
článok / 11 2017
V poslednej dobe sa veľa energie venovalo výskumu úlohy vitamínu C ( kyseliny L askorbovej ) ...