Darujte
zdravie a krásu

Mezonite

Dermálne nite ako riešenie starnutia

Máte ovisnuté kontúry tváre, poklesnuté obočie, hlboké vrásky či kruhy pod očami? Chceli by ste podstúpiť lifting, ale nechcete sa nechať “rezať”? Možno ste o tom ešte nepočuli, ale estetická medicína má úplne nové riešenie.

Sú ním tzv. mezonite alebo dermálne nite, ktoré majú liftingový efekt a zároveň zabezpečujú modelovanie objemu a vypnutie vrások. Ide o mini-invazívny estetický zákrok, ktorý realizujeme pomocou špeciálnych biovstrebateľných nití.

Zákrok je takmer bezbolestný, naozaj účinný a má dlhotrvajúci efekt. Realizuje sa bez skalpela a bez vzniku jaziev. Po zákroku sa koža rýchlo zahojí a ošetrenie je navyše cenovo dostupné

Vypnutie pokožky

Princípom tejto procedúry je aplikácia špeciálnych vstrebateľných nití pod pokožku v mieste vrások alebo ochabnutia. Nite spočiatku na telo pôsobia ako cudzí element, v mieste ich aplikácie preto nastáva zvýšená tvorba kolagénu, väziva a ciev. Pokožka sa tak sama prirodzene vypne a kolagénová kostra v mieste ostáva, aj keď sa nite už vstrebali. Výsledok má trvácnosť 2 až 5 rokov!

Nové cievy a väzivo majú za následok zlepšenie kvality, pevnosti a prekrvenia kože. Nový kolagén má zasa liftingový efekt. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou a botulotoxínom sú mezonite momentálne najžiadanejší estetický zákrok súčasnosti

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Prečo
u nás?

Pretože výsledok ovplyvňuje nielen kvalita materiálu, ale aj skúsenosť a šikovnosť dermatológa. Samotný zákrok nie je náročný. Aby bol pre vás úplne bezbolestný, najskôr miesto ošetrenia znecitlivíme anestetickým krémom. Potom do kože pomocou ihiel alebo dutých kanýl zavádzame nite s potrebnou dĺžkou (12 až 90 mm). Pri zákroku nebudete cítiť takmer nič, keďže miesto aplikácie budete mať znecitlivené.

U nás v RYANT clinic používame na niťový lifting kvalitné dermálne nite. Ich sila má hodnotu až USP 1-0 (0,5mm), čo predstavuje o podstatne silnejší materiál než bol ešte donedávna dostupný na trhu. 

Výsledok ovplyvňuje aj uloženie a štruktúra nite. Niť je hypoalergénna, nemá nežiaduce účinky a je 100% rozložiteľná. Telo ju prirodzene rozloží a vstrebe za cca 6-8 mesiacov.

 

Čo by ste mali vedieť
pred zákrokom

Zákrok nesmiete absolvovať, ak máte v mieste ošetrenia ekzém alebo infekciu. Takisto sa neodporúča pacientom, ktorí užívajú lieky na riedenie krvi.

Po zákroku môžete v mieste aplikácie nití očakávať mierny opuch a citlivosť. Vytvoriť sa môže aj drobná asymetria v tvári alebo krvné zrazeniny. Tieto estetické nedostatky však možno ihneď po zákroku prekryť makeupom.

Niekoľko dní po zákroku môžu nite ešte jemne presvitať spod pokožky, alebo si ich môžete nahmatať. Tieto následky zákroku však zmiznú do niekoľkých dní. Miesto ošetrenia by ste si mali chladiť a nemali by ste ho vystavovať slnečnému žiareniu.

Počas prvých dvoch týždňov po zákroku odporúčame nerobiť výrazné mimické pohyby (silné prežúvanie, vraštenie tváre), a tiež by ste mali zabrániť silnému prekrveniu tváre (šport, sauna, dvíhanie ťažkých vecí, predkláňanie sa). Mesiac po ošetrení by ste nemali absolvovať kozmetické ošetrenia a masáže tváre. 

Cenník
Dermálne nite - cena    
  1ks  
Cena za 1 kus aplikovanej mezonite  15€  * obvyklá spotreba na 1 lokalitu je 4 až 10 kusov   

 

 

 

 

Vyberte pobočku:
Žilina
PrievidzaAkcie, rady a tipy priamo na váš email
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 03 2018
Zdravotnícky asistent / sestra na klinike dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Prievidzi - RYANT c...
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...