Darujte
zdravie a krásu

Celulitída

Zbavte sa pomarančovej kôry na pokožke

Celulitída je estetická porucha distribúcie tukových zásob v podkoží. Jednoducho povedané  koža, ktorá má vzhľad pomarančovej kôry. Najčastejšie postihuje stehná, zadok, brucho a paže. Celulitída sa týka viac žien ako mužov. Prečo? Pretože ženská koža je tenšia a jemnejšia, a tukové vankúšiky uložené pod kožou z tohto dôvodu viac presvitajú. Najčastejšie sa prejavuje celulitída na nohách a zadku. Ako sa zbaviť celulitídy?

Rázová vlna na zmiernenie celulitídy

Pri výbere ošetrenia je dôležité pravdivo si odpovedať, čo bude a čo nebude naozaj účinkovať. Vo všeobecnosti sa hovorí, že dôležitá je hlavne úprava životosprávy v kombinácií s pohybom, prípadne lymfodrenáž na zlepšenie prekrvenia. Pravdou však je, že výsledný efekt je životosprávou len málo ovplyvniteľný. Aj veľa štíhlych, zdravo žijúcich žien má celulitídu. 

RYANT clinic vám prináša riešenie, ktoré zabezpečí viditeľný výsledok už po pár ošetreniach. Volá sa ESWT a je to v súčasnosti najúčinnejšia metóda prevencie a liečby celulitídy.

ESWT je kombinácia mechanického masírovania s vysokou frekvenciou (až 15 impulzov za sekundu) a stimulácie kože a podkožia zvukovou rázovou vlnou. Vďaka spojeniu týchto dvoch technológií má táto metóda viditeľné výsledky. Princípom ošetrenia je vyprovokovať v tukovom tkanive štart spaľovacieho procesu, zlepšenie prekrvenia a stimuláciu tvorby kolagénu. Zákrok nielen že rozbije celulitídu, ale napomáha zabezpečiť aj omladený vzhľad pokožky.

 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Prečo
u nás

Pretože sledujeme najnovšie trendy a našim klientom prinášame metódy, ktoré naozaj fungujú a oplatí sa do nich investovať. ESWT je unikátna technológia, ktorá sa vo svete úspešne používa niekoľko rokov pri úrazoch a ošetrovaní pacientov s pohybovými problémami. Okrem výborných výsledkov v liečbe bolestivých kĺbov sa neskôr presadila aj v estetickej medicíne. Vykazuje výrazné zlepšenie prejavov celulitídy. V súčasnosti ju v RYANT clinic ponúkame ako jediní v Žiline. Prístroj je certifikovaný, bezpečný a vždy ho obsluhuje skúsený zdravotnícky personál. 

Čo by ste mali vedieť
pred zákrokom

Ošetrenie nesmú absolvovať pacienti s kardiostimulátorom, neliečenou epilepsiou, prípadne pacienti po čerstvo zhojených kostných zlomeninách resp. obdobných úrazoch a operáciách.

Zákrok je bezbolestný a počas jeho absolvovania si podobne ako pri masáži príjemne oddýchnete. Po ošetrení by ste mali dodržiavať zvýšený pitný režim. Ten z tela pomôže odplaviť tukové látky a metabolické toxíny, ktoré sa uvoľnili počas zákroku.

Zákrok je vhodné opakovať 1-2x  týždenne. Odporúčame ho využiť aj na masáž medzilopatkového a chrbtového svalstva, v tejto oblasti totiž dokáže uvoľniť spazmy svalstva a zmierniť bolesti chrbta. Vhodné je absolvovať aspoň 5 ošetrení pre dosiahnutie viditeľného efektu.

Viac o zákroku si môžete prečítať v našom blogu Ako sa účinne zbaviť celulitídy? 

Cenník

Počet ošetrení

1 2 3 4 5
Zľava %   5 10 15 20
Brucho 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Oblasť tricepsu 30€ 57€ 81€ 102€ 120€
Zadok 50€ 95€ 135€ 170€ 200€
Stehná predné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná zadné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná bočné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná komplet 80€ 152€ 216€ 272€ 320€
Vyberte pobočku:
Žilina
PrievidzaAkcie, rady a tipy priamo na váš email
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 03 2018
Zdravotnícky asistent / sestra na klinike dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Prievidzi - RYANT c...
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...