Darujte
zdravie a krásu
článok / Okt 09 2017

Kvalitná zdravotná starostlivosť už aj na klinike dermatológie a laserovej medicíny v Prievidzi.

Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike dermatológie RYANT clinic v Prievidzi vám vyšetríme a odstránime znamienka, bradavice, kožné výrastky, ale vykonávame aj estetické zákroky vrátane trvalej laserovej epilácie. Aj v Prievidzi sme vybavení najmodernejšími prístrojmi, a tak vám na klinike vieme poskytnúť nadštandardnú a zároveň dostupnú starostlivosť.

Vyšetrenie a odstránenie znamienok v Prievidzi.

Základom starostlivosti o znamienka, ktorých podstatou je ohraničené zmnoženie buniek tvoriacich hnedé farbivo melanín, je dermatoskopické vyšetrenie. Na klinike v Prievidzi vám toto vyšetrenie spraví skúsený a zručný dermatológ. V niektorých prípadoch je však nevyhnutné znamienka odstrániť. Dôvodov môže byť viac- rizikovosť, zhubnosť, ale podnetom môže byť aj estetika. Na RYANT clinic v Prievidzi ich odstraňujeme plasticko-chirurgickou excíziou a CO2 excíziou, čo je odstránenie znamienok laserom. Metódu vyberá lekár podľa veľkosti a typu znamienka, pričom sa snaží vždy o čo najlepší estetický výsledok.

Bradavice jednorazovo a bezbolestne

V Prievidzi sa venujeme aj liečbe bradavíc, vrátane genitálnych bradavíc, ktoré bývajú často nielen estetickým problémom, ale môžu byť aj predchodcami závažnejších ochorení. Odstraňujeme ich CO2 laserovou excíziou (vyrezaním laserom) alebo evaporáciou (vypálením). Zákroky sú jednorazové a  minimálne bolestivé.

Kožné výrastky

Kožné výrastky predstavujú výčnelky na koži, ktoré tam bežne nemajú čo hľadať. Môže ísť len o estetický problém bez zdravotného rizika alebo aj o prejav vznikajúcej rakoviny kože. Keďže voľným okom sa to nedá rozlíšiť, mali by ste si nechať kožné výrastky skontrolovať dermatológom. Spraviť tak môžete aj na dermatologickej klinike v Prievidzi.

Odstránenie kožných výrastkov robíme v Prievidzi 3 spôsobmi. Ak sa jedná o nezhubné výrastky, tak ich odstraňujeme evaporáciou (vypálením CO2 laserom). Ak je pôvod výrastku neistý, tak ich buď odstraňujeme chirurgicky (vyrezaním skalpelom) alebo CO2 excíziou (vyrezaním laserom), aby sme výrastok mohli odoslať na histologické vyšetrenie.

Estetické zákroky

Na krásu sa v dnešnej dobe kladie veľký dôraz. Ak je vašou prioritou, tak na pobočke RYANT clinic v Prievidzi budete v správnych rukách. Najmodernejšie technológie vám dopomôžu k stratenému sebavedomiu a starostlivosť o pokožku si budete môcť užiť v úplnej pohode.

Jedným z najžiadanejších estetických zákrokov je laserová epilácia. Aj na klinike v Prievidzi vám ponúkame tento bežný zákrok trvalej redukcie nechceného ochlpenia laserom, či už je to na nohách, v podpazuší, na hornej pere, či v oblasti bikín. Používame najmodernejší LED diódový laser s novou technológiou FLEDL, kde sa dá nastaviť intenzita podľa pigmentácie a typu pleti pacienta. Zákrok je, oproti starším laserom kratší, menej bolestivý, poskytuje väčší komfort a nižšie riziko spálenia okolitej kože.

Objednajte sa na vyšetrenie a príďte si „na vlastnej koži“ overiť modernú starostlivosť na pobočke RYANT clinic Prievidza.

Zdieľať na sociálnych sieťach
Akcie, rady a tipy priamo na
váš email
Získajte prístup k limitovaným sezónnym zľavám na zákroky len pre odoberateľov newslettra. Tiež si budete môcť ako prví pozrieť videá s novinkami zo sveta zdravia a estetickej medicíny.
Podobné články
článok / Máj 20 2016
Chystáte sa na leto, ale chýba vám postava do plaviek? Alebo sa vám len tak hocikedy v rámci roka nepáči po...
článok / Aug 01 2016
Mykóza, alebo aj nechtová pleseň na nohách, vie poriadne potrápiť. Zbaviť sa jej často trvá mesiace, nieked...
článok / Mar 01 2016
Znamienka sú drobné pigmentové zhluky na koži a máme ich takmer všetci. Vo väčšine prípadov bývajú úplne ne...
článok / Apr 11 2017
V poslednej dobe sa veľa energie venovalo výskumu úlohy vitamínu C ( kyseliny L askorbovej ) ...