Darujte
zdravie a krásu

S čím vám pomôžeme?

Naša súkromná dermatologická ambulancia, ktorú vedie kožný lekár MUDr. Tomáš Ryant, vám pomôže s vašim kožným resp. slizničným problémom. Našou každodennou náplňou je diagnostika a liečba ochorení kože, a takisto dispenzárna starostlivosť o dermatologických pacientov.

Aké typy ochorení liečime?

Prečo naša kožná ambulancia?

Výhodou kožnej ambulancie v na klinike dermatológie a laserovej medicíny je hlavne špičkové prístrojové vybavenie a vlastná, plne vybavená zákroková sála. Máme najnovšie laserové prístroje a medikamentóznu liečbu tak dokážeme veľmi efektívne kombinovať s ďalšími metódami.

Vďaka individuálnemu prístupu ku každému pacientovi je našou výhodou aj na mieru nastavená liečba, ktorá má často lepšie zdravotné i estetické výsledky. Počas vyšetrenia i ošetrovacích procedúr sa u nás budete cítiť príjemne a komfortne. Postará sa o vás milý a odborne podkutý personál a k vašej pohode prispeje aj nový a harmonický priestor klinky.

Kožná ambulancia

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Ako to funguje?

Úvodné vyšetrenie, na ktoré sa je nutné sa vopred objednať, stojí 17 €. V rámci tohto vyšetrenia dohodnutého na presný čas, budete mať dostatok času porozprávať sa s lekárom a vysvetliť mu svoj problém. Na základe konzultácie potom s lekárom preberiete všetky možnosti liečby, prípadne vás objednáme na zákrok.

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

MUDr. TOMÁŠ RYANT dermatológ špecialista

Od roku 2007 pracoval vo viacerých prestížnych slovenských klinikách estetickej medicíny ako aj v Českej republike v ambulancii kožných a pohlavných chorôb. Absolvoval pracovné stáže na Klinike alternatívnej liečby kožných chorôb Leutenberg v Nemecku a v Diagnose Centre Lommel v Belgicku.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.ryantclinic.sk/ochrana-osobnych-udajov
O čom píšeme
článok / 09 2017
Kvalitnú zdravotnú starostlivosť nájdete už aj na našej pobočke v Prievidzi. Na modernej klinike derma...
článok / 10 2017
Táto metóda predstavuje laserové zbrúsenie horných vrstiev epidermis čím sa pokožka stáva jemnejšou, s...
článok / 11 2017
V poslednej dobe sa veľa energie venovalo výskumu úlohy vitamínu C ( kyseliny L askorbovej ) ...