Give
health and beauty

Special offers

How to use a special offer

Which special offer you want to use? Click by mouse on it to see a option to order.
Then send by the order form your informations or special requirements in the report. We will contact you within one day, and together make an appointment that will suit you. You do not want to wait? Then call us at 0950 526 846.

1. Choose
a special offer
2. Make an appointment
to specific date
3. Come to the na
examination / procedure
-30%
Na laserovú epiláciu
akejkoľvek časti tela
FIRSTMINUTE
Description of special offer
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 30% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia.
Sep 22 2018
-
Oct 31 2018
-20 %
Vyhladenie pokožky a redukcia vrások
laserom
Description of special offer
tzv. CO2 Resurf tváre je veľmi obľúbené ošetrenie na redukciu vrások a omladenie, vypnutie pleti, nie len pre jeho výborné výsledky ale aj dlhotrvajúci efekt (až 3 roky). Ide o laserovo presné zbrúsenie vrchnej časti kože, ktoré má okrem výborného výsledku už niekoľko  dní po zákroku dlhodobý efekt vypnutia. Je výborným nástrojom na korekciu nedokonalostí pleti po prekonanom akné ale aj na spomalenie starnutia čiže plní aj preventívnu funkciu. Teraz ho môžete získať s 20% zľavou. Viac sa dočítate TU.      
Sep 22 2018
-
Oct 31 2018
280 €
224 €
1+1
Vyšetrenie znamienok
dvaja za cenu jedného
FIRSTMINUTE
Description of special offer
Vedeli ste, že ... 3-6% znamienok sa môže premeniť na melanóm, čo je najsmrtelnešia rakovina u človeka? Odstránenie rizikových znamienok je jediný spôsob prevencie rakoviny kože. Znamienka vieme odstrániť plasticko-chirurgickou metódou, ale aj CO2 laserovým nožom bez nutnosti šitia rany. Príďte si nechať po lete tie vaše skontrolovať teraz dvaja za cenu jedného. (*15 EUR / osoba)
Sep 22 2018
-
Oct 31 2018
30 €
15 €